O Firmie

Nasza firma jest największym producentem tapczanów w kraju. Długoletni staż w branży meblowej gwarantuje naszym klientom wysoki standard świadczonych usług od doradztwa przez projekt do montażu. Projekt wykona specjalista kierując się wymaganiami klienta, który sam wybierze to co zdecyduje o stylu i charakterze mebli. Przede wszystkim typ i kolorystykę frontu oraz dodatki i urządzenia. Nasi klienci mogą u nas zamówić meble do każdego wnętrza, nie tylko do kuchni, ale również do łazienki, salonu, sypialni czy przedpokoju. Wykorzystując możliwości technologiczne możemy zrealizować najbardziej nietypowe i niepowtarzalne projekty mebli. Proponujemy wzory o wysokiej estetyce w połączeniu z aktualnymi trendami i wymogami funkcjonalności. Kierujemy się nowatorskimi rozwiązaniami wykorzystując szeroką gamę materiałową i kolorystyczną oraz osiągnięcia najnowszej technologii. Nasze meble nieustannie budzą zainteresowanie klientów i projektantów wnętrz. Meble zaprojektowane i wykonane w naszej firmie zapewniają indywidualność i niepowtarzalność Waszych mieszkań. Każdy klient ma gwarantowane fachowe doradztwo.

Dlaczego właśnie my?

Nasze meble nieustannie budzą zainteresowanie klientów i projektantów wnętrz. Meble zaprojektowane i wykonane w naszej firmie zapewniają indywidualność i niepowtarzalność Waszych mieszkań. Każdy klient ma gwarantowane fachowe doradztwo.

Jesteśmy firmą, która od lat jest wiarygodną marką na rynku, producent mebli na wymiar działający w okolicach Oleśnicy, gdzie tradycja rzemiosła sięga 200 lat. Wybieramy spośród nich, by Twój wybór był pewniejszy i prostszy. I przyjemniejszy, bo Meblex24 sam jest wnętrzem nieprzeciętnym, ze spotkaniami przy kawie, czytelnią, miejscem relaksu albo pracy z architektem; jest tu też galeria wystaw artystycznych.
Ludzie którzy tworzą nasze meble czynią to z pasją i zaangażowaniem. Bardzo wysoka jakość jest od zawsze standardem naszej codziennej pracy. Precyzja i staranność wykonania to priorytety działalności naszej firmy. Doskonale wiemy, że tylko dokładnie, zrobione meble będą efektownie wyglądały i bezawaryjnie służyły przez wiele lat, ciesząc oczy swoich właścicieli.
Wykorzystując możliwości technologiczne możemy zrealizować najbardziej nietypowe i niepowtarzalne projekty mebli. Proponujemy wzory o wysokiej estetyce w połączeniu z aktualnymi trendami i wymogami funkcjonalności. Kierujemy się nowatorskimi rozwiązaniami wykorzystując szeroką gamę materiałową i kolorystyczną oraz osiągnięcia najnowszej technologii.