Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Bardzo dobry zakup!
Jestem zadowolona i polecam.
Kupiłem synowi na studia do wynajmowanego pokoju
Miało być tanio i dobrze a wyszło tanio i bardzo dobrze! Syn zadowolony, ja też. Jak skończy studia to zabierze ze sobą do swojego mieszkania, więc to był dobry zakup na przyszłość.
łóżko idealnie pasuje do mojej filozofii życia
Proste, funkcjonalne, ładne, bez zbędnych ozdób. Dokładnie to co lubię. Mam tylko niezbędne meble i to jest jednym z nich.
Jestem architektem wnętrz i poleciłam to łóżko trzem moim klient
Wszyscy byli zadowoleni. Prosty design dobrze komponuje się z różnymi stylami, a stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry
Jakość wykonania na medal
Wszystkie elementy dopasowane perfekcyjnie, żadnych szczelin ani luzów.



