Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Tapczan
Bardzo dobrze wykonane wygodny dostawa ok
Tapczan Olaf
Dziękuję serdecznie, jestem bardzo zadowolony z zakupu 🙂.pozdrawiam .
ok
polecam - dobra jakość za dobrą cenę
tapczan Mia 90x200 cm
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Tapczan bardzo mi się podoba. Jest też znakomicie przygotowany do samodzielnego złożenia, ale jest ciężki i w pojedynkę było mi trochę trudno, bo się składał przy zmianie ustawienia. W pewnej chwili miałam też spory problem, bo nie mogłam namierzyć pod okładziną otworów pod śruby. Telefon do producenta, bardzo życzliwe podejście do moich uwag, a nawet oferta, że jeśli jest jakiś defekt, to dostarczą mi nowy element. Byli jednak tak pewni, że wszystko jest OK, że po rozmowie wznowiłam poszukiwania i w końcu znalazłam otwory w zagłówku, więc odwołałam zgłoszenie. Nie zdążyłam jeszcze przespać się na nim, ale do siedzenia i poleżenia jest świetny. Dołączam zdjęcia. Gratuluję jakości i solidności wykonania! To mebel w starym, dobrym stylu. Dołączam zdjęcia.
Pełne zadowolenie
Miła obsługa, szybka realizacja, zgodność towaru z opisem.




