Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
W końcu mam miejsce, na którym wygodnie się wyśpię
W końcu mam miejsce, na którym wygodnie się wyśpię i nie muszę codziennie składać dużej kanapy.
WRESZCIE MOGĘ NORMALNIE SPAĆ
Poprzednie łóżko było koszmarem - skrzypiało przy każdym ruchu. To jest ciche jak mysz, stabilne i wygodne. Mąż i ja jesteśmy zachwyceni (choć to jednoosobowe więc śpi na nim on, ale też testowałam).
Mega wygodne
Mega wygodne, warto kupić
pozytywnie zaskoczony
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak solidnie jest to wszystko wykonane. Czuć, że to nie jest jednorazowy mebel.
Polecam
Bardzo praktyczne rozwiązanie do pokoju gościnnego. Nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby jest pełnowymiarowe spanie.



