Wszystkie recenzje

333

Średnia ocena

4.9
Doskonały 317
Dobry 15
Średni 1
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
Sortuj według
7 miesięcy temu

Kupiłem do domku letniskowego na Mazurach

Stoi w małej sypialni i idealnie się komponuje z resztą mebli. Latem śpią na nim goście, zimą przechowuję w pojemniku plandeki i narzędzia ogrodowe.

7 miesięcy temu

śpi się wygodnie

Po kilku nocach mogę śmiało powiedzieć, że śpi się wygodnie i stabilnie. Nic się nie przesuwa ani nie ugina.

7 miesięcy temu

Narożnik wygląda lepiej niż na zdjęciach

7 miesięcy temu

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Jakość zdecydowanie na plus.

7 miesięcy temu

Sprawdza się

Sprawdza się jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Wszyscy chwalą, że dobrze im się na nim spało.