Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Kupiłem do domku letniskowego na Mazurach
Stoi w małej sypialni i idealnie się komponuje z resztą mebli. Latem śpią na nim goście, zimą przechowuję w pojemniku plandeki i narzędzia ogrodowe.
śpi się wygodnie
Po kilku nocach mogę śmiało powiedzieć, że śpi się wygodnie i stabilnie. Nic się nie przesuwa ani nie ugina.
Narożnik wygląda lepiej niż na zdjęciach
Jestem bardzo zadowolona
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Jakość zdecydowanie na plus.
Sprawdza się
Sprawdza się jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Wszyscy chwalą, że dobrze im się na nim spało.




