Wszystkie recenzje

333

Średnia ocena

4.9
Doskonały 317
Dobry 15
Średni 1
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
Sortuj według
7 miesięcy temu

Bardzo fajnie się na nim siedzi

Bardzo fajnie się na nim siedzi podczas oglądania telewizji. Nie zapada się, trzyma kształt przez cały wieczór.

7 miesięcy temu

Piękne i wygodne łóżko

7 miesięcy temu

Świetnie pasuje

Kolor obicia na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Świetnie pasuje do reszty wystroju.

7 miesięcy temu

Mebel jest wygodniejszy niż moje poprzednie łóżko

Mebel jest wygodniejszy niż moje poprzednie łóżko. Budzę się wyspana, bez bólu kręgosłupa.

7 miesięcy temu

Moja wnuczka dostała to łóżko na komunię

Jest bardzo szczęśliwa, podobno wszystkie koleżanki jej zazdroszczą. Jako babcia mogę powiedzieć że wygląda solidnie i estetycznie.