Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Bardzo fajnie się na nim siedzi
Bardzo fajnie się na nim siedzi podczas oglądania telewizji. Nie zapada się, trzyma kształt przez cały wieczór.
Piękne i wygodne łóżko
Świetnie pasuje
Kolor obicia na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Świetnie pasuje do reszty wystroju.
Mebel jest wygodniejszy niż moje poprzednie łóżko
Mebel jest wygodniejszy niż moje poprzednie łóżko. Budzę się wyspana, bez bólu kręgosłupa.
Moja wnuczka dostała to łóżko na komunię
Jest bardzo szczęśliwa, podobno wszystkie koleżanki jej zazdroszczą. Jako babcia mogę powiedzieć że wygląda solidnie i estetycznie.



