Wszystkie recenzje

333

Średnia ocena

4.9
Doskonały 317
Dobry 15
Średni 1
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
Sortuj według
7 miesięcy temu

Kupiłam narożnik andrea dla siebie (46 lat) po tym jak dzieci si

Wolny pokój przeznaczyłam na gabinet + sypialnię gościnną i to łóżko idealnie się sprawdza. W ciągu dnia wygląda jak elegancki narożnik, w nocy śpią na nim goście. Pojemniki wykorzystuję na przechowywanie dokumentów i materiałów biurowych.

7 miesięcy temu

Super narożnik, świetnie się śpi

7 miesięcy temu

Jetem zadowolona

7 miesięcy temu

Tapczan super, śpi się rewelacyjnie

Tapczan super, śpi się rewelacyjnie

7 miesięcy temu

Jestem osobą starszą i miałam obawy czy sobie poradzę z pojemni

Okazało się że mechanizm jest bardzo lekki i intuicyjny! Bez problemu otwieram i zamykam, nie trzeba wielkiej siły. Łóżko samo w sobie też bardzo wygodne, plecy i biodra nie bolą po nocy jak na poprzednim. Montaż robił mi syn ale powiedział że było łatwo.