Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Kupiłam narożnik andrea dla siebie (46 lat) po tym jak dzieci si
Wolny pokój przeznaczyłam na gabinet + sypialnię gościnną i to łóżko idealnie się sprawdza. W ciągu dnia wygląda jak elegancki narożnik, w nocy śpią na nim goście. Pojemniki wykorzystuję na przechowywanie dokumentów i materiałów biurowych.
Super narożnik, świetnie się śpi
Jetem zadowolona
Tapczan super, śpi się rewelacyjnie
Tapczan super, śpi się rewelacyjnie
Jestem osobą starszą i miałam obawy czy sobie poradzę z pojemni
Okazało się że mechanizm jest bardzo lekki i intuicyjny! Bez problemu otwieram i zamykam, nie trzeba wielkiej siły. Łóżko samo w sobie też bardzo wygodne, plecy i biodra nie bolą po nocy jak na poprzednim. Montaż robił mi syn ale powiedział że było łatwo.




