Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Polecam
Łóżko bardzo dobrej jakości, wszystko zgodnie z opisem, dostawa również na plus;-) córka zadowolona. Polecam
Łóżko jednoosobowe...
Dziękuję firmie Tapczany 24, łóżko bardzo dobrej jakości, świetnie wykonane, solidna robota, bardzo dobrze się na nim śpi,i też znakomita cena. Bardzo polecam. Transport rownież profesjonalny, i na czas,z wniesieniem.
Mały i wygodny!
Znakomity! Estetyczny, gabaryty dostosowane do małego pomieszczenia, kolor pasuje do wystroju pokoju a materac dla pragnących wygodnie się wyspać - twardy i nie zapada się. Spełnił moje oczekiwania. Dziękuję!
Zadowolona
Wygoda i estetyka w jednym,polecam
Polecam
Narożnik jest super.Poki co użytkuje dopiero od 2 tygodni - w tym czasie żadnych minusów nie znalazłam.
Fantastyczna rzeczą są trzy pojemniki na pościel.



