Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Jestem bardzo zadowolona z zakupu
Jestem bardzo zadowolona z zakupu
Córka jest zachwycona!
Ma 14 lat i sama wybrała ten model. Mówi że jest mega wygodny, a jej koleżanki są zazdrosne bo wygląda "jak z Instagrama"
Spodobało mi się to
Spodobało mi się to, że można dobrać kolor obicia pod resztę wnętrza. Całość wygląda spójnie i estetycznie.
dobry wybór
To był dobry wybór do pokoju młodzieżowego. Łączy funkcję łóżka, kanapy i „strefy chilloutu”.
Syn mówi, że wreszcie dobrze mu się śpi
Syn mówi, że wreszcie dobrze mu się śpi i nie narzeka już na twardą kanapę, którą miał wcześniej.



