Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
ogromny plus
Po rozłożeniu tworzy równą powierzchnię bez dziwnych łączeń. To dla mnie ogromny plus.
W końcu mam miejsce, na którym wygodnie się wyśpię
W końcu mam miejsce, na którym wygodnie się wyśpię i nie muszę codziennie składać dużej kanapy.
WRESZCIE MOGĘ NORMALNIE SPAĆ
Poprzednie łóżko było koszmarem - skrzypiało przy każdym ruchu. To jest ciche jak mysz, stabilne i wygodne. Mąż i ja jesteśmy zachwyceni (choć to jednoosobowe więc śpi na nim on, ale też testowałam).
Mega wygodne
Mega wygodne, warto kupić
pozytywnie zaskoczony
Jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak solidnie jest to wszystko wykonane. Czuć, że to nie jest jednorazowy mebel.



