Wszystkie recenzje

333

Średnia ocena

4.9
Doskonały 317
Dobry 15
Średni 1
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
Sortuj według
7 miesięcy temu

Moja wnuczka dostała to łóżko na komunię

Jest bardzo szczęśliwa, podobno wszystkie koleżanki jej zazdroszczą. Jako babcia mogę powiedzieć że wygląda solidnie i estetycznie.

7 miesięcy temu

Idealne rozwiązanie do pokoju nastolatki.

Idealne rozwiązanie do pokoju nastolatki. Córka w końcu ma wygodne miejsce do spania i odpoczynku z koleżankami.

7 miesięcy temu

Duży plus za pojemnik na pościel

Duży plus za pojemnik na pościel, mieści się tam naprawdę sporo, dzięki czemu łatwiej utrzymać porządek w pokoju.

7 miesięcy temu

Jestem mile zaskoczony

Jestem mile zaskoczony jakością wykonania. Szwy równe, obicie dobrze naciągnięte, nic nie odstaje.

7 miesięcy temu

Mebel prezentuje się dużo lepiej na żywo

Mebel prezentuje się dużo lepiej na żywo niż na zdjęciach. Wygląda nowocześnie, ale jednocześnie przytulnie.