Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
tapczan Mia 90x200 cm
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Tapczan bardzo mi się podoba. Jest też znakomicie przygotowany do samodzielnego złożenia, ale jest ciężki i w pojedynkę było mi trochę trudno, bo się składał przy zmianie ustawienia. W pewnej chwili miałam też spory problem, bo nie mogłam namierzyć pod okładziną otworów pod śruby. Telefon do producenta, bardzo życzliwe podejście do moich uwag, a nawet oferta, że jeśli jest jakiś defekt, to dostarczą mi nowy element. Byli jednak tak pewni, że wszystko jest OK, że po rozmowie wznowiłam poszukiwania i w końcu znalazłam otwory w zagłówku, więc odwołałam zgłoszenie. Nie zdążyłam jeszcze przespać się na nim, ale do siedzenia i poleżenia jest świetny. Dołączam zdjęcia. Gratuluję jakości i solidności wykonania! To mebel w starym, dobrym stylu. Dołączam zdjęcia.
Pełne zadowolenie
Miła obsługa, szybka realizacja, zgodność towaru z opisem.
Tapczanik
Tapczanik adekwatny do jego ceny. Ogólnie jestem zadowolony.
Tapczan
Bardzo fajny i wygodny polecam
Olaf z wezgłowiem - tapczan i łóżko z pojemnikiem
Tapczan super . Jesteśmy bardzo zadowoleni, może tylko miał otwierać , podnosić od przodu. lepiej i wygodniej by nam to pasowało. wybraliśmy super materac, który nam bardzo odpowiada. Wysypia się na tym tapczanie. Super oferta z wniesieniem i montażem tapczanu !



