Wszystkie recenzje
333Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Jestem bardzo zadowolona
Jestem bardzo zadowolona z tego mebla, wygodny do siedzenia w dzień i spania w nocy. Świetnie sprawdza się w małej kawalerce.
wszystko ok
wszystko ok
Polecam
Narożnik godny polecania
Pierwszy raz piszę recenzję ale czuję że muszę
To łóżko uratowało mi życie towarzyskie! Mieszkam w kawalerce 28m2 i wcześniej wszystkie moje rzeczy walały się po pokoju bo nie było gdzie ich schować. Teraz w tym pojemniku mam pościel, koce, ubrania sezonowe, a pokój wygląda jak z katalogu. Mogę wreszcie zapraszać ludzi do siebie bez wstydu!
Tapczan spełnia wszystkie moje wymagania
Tapczan spełnia wszystkie moje wymagania




